Mobilya ve Dekorasyon İçin AVM

Mobilya ve Dekorasyon İçin AVM

Mobilyalar için çok fazla sayıda ürün ve seçenek bulunduğunu biliyor musunuz? Hangi mağazada bir yerde gördüğünüzün tamamen aynısı var? Ben hiçbir yerde birebir ürün görmedim. Hep daha bir farklı, hep daha bir özgün modellerde üretiliyor bu mobilya ve aksesuarlar… Hal böyle olunca da sizler de karar vermekte zorlanıyorsunuz değil mi? Aynı şekilde aksesuar seçimlerinde kararsız kalınca da birden fazla şey alıp çıkabiliyoruz. Ama tabi bunu mobilyalar da maalesef yapamıyoruz. İki koltuk takımını birden aynı anda salonumuza koyamayacağımız için elbet birinde karar kılıp evinize yerleştirmeniz gerekiyor. Biliyorum seçmek oldukça zor! İşte mobilya dünyası da böyle bir yer… Yani oldukça canlı ve renkli!

All Home Avm Maltepe’de birbirinden farklı mobilya ve dekorasyon ürünleri bulabilirsiniz.  20 yılı aşkın bu sektörün içinde olan All Home AVM mobilya başta olmak üzere halı, kilim, kesme halı, masa, sandalye, yatak odası takımları, baza, baza başlığı, koltuk takımları, ev aksesuarları gibi pek çok ürünü mağazasında bulabilirsiniz.

Baza artık evlerin olmazsa olmaz mobilyalarından biri. Özellikle gün geçtikçe yaşam alanlarının küçük olması insanların kullanmadığı eşyaları koyacak yer bulamamalarından dolayı bazalar büyük bir kurtarıcı. Yazın kışlık eşyalırınızı, kışın da yazlık eşyalarınızı koyabileceğimiz gibi yorgan, yastık, battaniye gibi eşyalarınızı koyarak evinizin derli toplu olmasını sağlayabilirsiniz. Her kişinin zevkine ve yaşam alanına göre baza modelleri bulabilirsiniz.

Baza modelleri All Home AVM mobilya farkı ile Maltepe’de. Baza sizlerin yerden tasarruf etmenizi sağlar. Çok çocuklu evlerde özellikle yerden tasarruf edilsin ve ortamdaki dağınıklık azalsın niyeti ile kullanılır. Depolama alanlarınızı ve uyku alanlarınızı ayırarak çocuklarınıza daha fazla yaşam alanı sağlayabilirsiniz.

All Home Avm mobilya, baza, yatak odası takımları, halı, kilim ve dekorasyon gibi bir çok farklı kulvardaki ürünü bünyesinde satışa sunuyor.

All Home AVM’nin Ürünleri

mobilya maltepe
kesme halı maltepe
halı maltepe
baza maltepe
mutfak masası maltepe
yatak maltepe

Detaylı bilgi için iletişim numaralarını arayabilir veya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

iofir