Düğün Alışverişinde Kararsız Kalmam

Düğün Alışverişinde Kararsız Kalmam

Ev kurmak ve kendine ait bir evin olacağını bilmek kadar güzel bir şey yok sanırım. Hele de sevdiğiniz biriyle olacaksa daha da güzel.

Evlenmeme aylar kalmıştı. Hala ortada hiç bir şey yoktu. Bunun stresi sarmış ve baktığımız mağazalarda bütçemizi aşmaktaydı. Tesadüfen kuaförde karşılaştığım bir kadın konuştuklarıma kulak misafiri olunca benim üzüntüme dayanamayarak inegöl mobilyasını tavsiye etti.

Hiç buralarda vakit kaybetme, direk İnegöl’e git. Hem kesene göre hem de zevkine göre orada pek çok çeşit bulabilirsin dedi. Nişanlımı arayıp, hemen gidelim dedim. Hafta sonu vakit kaybetmeden İnegöl’deki bir çok mağazayı gezdik. Gerçekten de burası mobilyanın merkezi olduğu her haliyle belliydi. Hem ürünler kaliteli hem de fiyatları daha makuldu. Ayrıca yeni evleneceklere yaptıkları düğün paketleri çok avantajlıydı.

Düğün paketlerinin içinde yatak odası takımı, yemek odası takımı ve koltuk takımı vardı. Düğün paketinin içinde en çok hoşuma giden koltuk takımı olmuştu. Mağaza sahibi inegöl koltuk en iyisidir, hiç pişman olmayacaksınız demesi içimi daha rahatlatmıştı. Beğendiğim mobilyalarda bir kaç ufak değişiklik istedim. Bunu da halledebileceklerini söylediler. Oradan çok memnun bir şekilde ayrıldım.

Beğenerek aldığım mobilyalarımla artık çok mutluydum. Şu an evime bunları yerleştirerek, dekorasyon işini halletmem kalmıştı. En azından işin zor kısmını halletmiştim.

iofir