Yatak Odası Dekorasyonu ve Vadi

Yatak Odası Dekorasyonu ve Vadi

Günlük hayatın içinde koşuşturma ile başlayan koşuşturma evimizde Yatak odanızda rahat bir uyku ile sonlanır diye bu odanın hiçbir estetik önemi olmadığını mı düşünüyorsunuz? O halde yanılıyorsunuz Yatak odalarımız çoğu kez farkına varmasak bile hayatımızın bir kısmını geçirdiğimiz ve evlerimizin son derece önemli birer parçası olan odalarda mobilyalar önemli detaylardır.

Bu yüzden yatak odalarının dekorasyonları da en az diğer odalar kadar önemlidir. Özellikle doğru bir aydınlatmaya, güneş ışığını yeterli miktarda geçirecek perdeler, sakin ve huzurlu bir renk kombinasyonu  ve en önemlisi de sağlıklı ve konforun üst seviyede olduğu bir yatağa sahip olmak yatak odaları için olmazsa olmazlar arasındadır.
Ancak yatak odalarınızın ile ilgili bu kadar sınırlı düşünmek de dekoratif olarak bir parça zayıf kalmalarına sebep olmaktadır.

Yatak odanız da tıpkı diğer odalarınız gibi sizin zevkinize göre dizayn edilmeli ve daha önemlisi de sizden bir şeyler taşımalıdır. O halde kişiliğinizi en iyi yansıtan en renkli yönlerini duvarlarınıza yada aksesuarlarla yansıtmaya ne dersiniz? Sadece Tek renk duvarlara ihtiyacınız yok. Dilerseniz her duvarı farklı bir renkte boyayabilir yada açık renkli bir zemin üzerine istediğiniz deseni çizebilir özgün tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Yatak yanınıza veya odanın farklı bir köşesinde tasarım bir koltuk barındırabilirsiniz. Çizime yeteneğiniz yoksa bile internet ortamından kolaylıkla temin edebileceğiniz hazır kalıplar üzerine kendinizden bir şeyler bile katmanız sizin iş için yeterli olacaktır. Kaliteli mobilya uzun yıllar kullanabileceğiniz tasarımlar için inegöl mobilya vadi yatak odası takımlarından yıldız yatak odası takımını tercih edebilirsiniz.

İnegöl Mobilya Yatak Odaları Yıldız Yatak Odası Takımından bahsedeceğiz Ürün İnegöl Mobilyası kalitesinin ayrıcalıklarını yaşatıyor. Kullanılan ahşabın kalitesi ve sadelik göz kamaştırıyor.

Dar mekanlar için tercih edebileceğiniz bu model kullanışlı olması ile tercih sebebi oluyor. Ayaklarının yerden yüksekliği ve kibar duruşu sayesinde hantal ve boğucu havadan kaçınan kullanıcılar için en iyi seçim diyebiliriz.

Ürün İçeriği;  1 Adet Karyola ve Yatak başlığı, 1 Adet Gardırop, 1 Adet Şifonyer, 2 Adet Komidin bulunmaktadır.

Her markada olduğu gibi bu firmada da yatak odasının içerisine yatak dahil fiyatıı değildir eğer arzu edilirse Müşteri hizmetleri ile görüşüp zevkinize uygun yatağı seçebilir fiyata ekletebilirsiniz.

Ürünleri Tek Parça halinde de alabilir uygun alanınıza göre harmanlayabilmenizde mümkün Bu ürünün fiyatı Yalnızca 9.600 TL

Firmanın ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için https://www.inegolmobilyavadi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

iofir