Yatak Odalarında Kampanya

Yatak Odalarında Kampanya

Hem en iyisi bende olsun hemde fazla para vermeyeyim diyorsanız bunun onlarca yolu var özellikle evlenirken dünyanın parasını harcayıp belki borç içerisinde evlenip ama hala en pahalısına sahip olma tutkunuz varsa şimdi şu anda vazgeçin.

Dünyanın en tehlikeli hissi bu olsa gerek önce derin bir nefes alın ve yazımızı sakince okumaya koyulun kendi hikayem üzerinden anlatacağım böylece empati yapmanız daha kolay olacak.

Evlilik hazırlığı yaptığım yıllarda kan hızlı akıyor tabi en iyisi en pahalısı modern olsun şimdi ne moda trend koltuklar saraylı yatak odası falan derken etrafımdakileri kendimden uzaklaştırdığımı fark ettim.

Buda beni caydırmıyordu nasıl olsa her şeyin parasını eşim ile biz veriyorduk derken iş geldi Yatak odası takımını almaya biliyorsunuz benim şu asla kabul edemediğim gelenekler de Yatak Odasını kız tarafı alıyor tabi ben sene 2010 ürünler uçuyor 8000-9000 gardolapta televizyon falan empoze edilmiş modellerde hep gözüm.

Annem çıldırmış olacak ki biraz uzaklaşmak adına İnegöl kaplıcalara gitti hatta kaçtı daha zamanımız vardı acele etmiyorduk derken akşamın bir vakti çalan telefon ile irkildim. Arayan annemdi inegöl yatak odaları kategorisinde üretilen Yatak Odan Hazır Hürrem Saray Modeli 8000 Tl ye aldık ben havalarda tabi hiç sormadım kesin çok iyidir hayal ediyorum işte şuraya şöyle şunuda alırız diye Oda geldi ta İnegöl’den İstanbul’a 1 hafta içerisinde teslim edildi kuruldu bayıldım Yatak odası takımına faturayı imzalayacağım teslim alıp birde ne göreyim 1250 Tl Resmen dünyam başıma yakıldı saniyeler içinde belki binlerce görüntü geçti diyebilirim sizlere hiç bozuntuya vermedim tabi ki ama o gün bugün anneme hiçi güvenmiyorum ha ha tabiki şaka annem iyi ki var diyorum en sağlam mobilyayı gidip yerinden binlerce lira altına almayı ve beni nasıl ikna edeceğini başka kim bilebilirdi ki  iyiki varsın Annem

 

iofir