Takılarla Tarzınızı Bulun!

Takılarla Tarzınızı Bulun!

Takılar stillerin en tamamlayıcı parçalarıdır. Bu sebeple takılar kişiliklerimiz hakkında dışarıya karşı bir ipucu vermektedir. Canan Yolaç Stamboul markası ile tasarladığı mücevherleri sizlere sunmaktadır. Özel gün ve gecelerin baş rolü olduğu gibi günlük hayatında bir parçası haline gelmelidir. Çünkü insan hayatının her anı özeldir.

Takının stilin bir parçası olmasının yanı sıra bir etki bırakmasının önemli olduğu için Canan Yolaç bu markayı tasarlayıp adını duyurmayı başarmıştır. Biz insanların değerli olduğunu, fark edilmeyi ve özgün olmayı sevdiğimizin farkında olan Canan Yolaç birbirinden farklı model ve şık tasarımları sunmuştur.

Canan Yolaç, kendi adını taşımış olduğu markasına imza atmıştır. Canan Yolaç sanat danışmanlığı, stil danışmanlığı, renk uzmanlığı, iç mimarlık, styling, antika danışmanlığı gibi farklı alanlarda çalışmalarda bulunmuştur.

İş hayatındaki tecrübeleriyle, mistik dünya seyahatlerinin, bilinçaltı keşif yolculuğu ile birlikte kişisel dönüşümünün bir araya gelip harmanlaması ile “cananyolacstamboul” markasını yarattı.

Ayrıca farklı medeniyetlere duymuş olduğu ilgi onu mitolojik yaşamlar ve kişisel farkındalık sayesinde markanın ikonik sembolleri yaratmasına ilham verdi.

Canan Yolaç, sadece takıyı aksesuar olarak değil, kişisel karakterimize uygun olarak tasarımlar yapıyor ve her geçen gün de farklı tasarımlara imza atmaya devam ediyor.

Özel koleksiyon, ikonik tasarım, mitolojik tasarım, mistik tasarım yüzükler gibi özel tasarımları incelemek için Canan Yolaç Stamboul sitesini inceleyebilirsiniz. Bu sitede birbirinden şık yüzük, bilezik, bileklik, gerdanlık, kol düğmesi ve broş gibi özel ürünleri görebilirsiniz.

Aşk-ı Siyam White&Black Crystal Büyük Siyam Kedisi Küpe,  Harmony of Contrasts Rose Crystal Küpe, Inner Child Olivegreen Fantastik Zürafa Kolye/Broş bunlardan bir kaçıdır. Asaletin ve zarafetin simgesi olan bu özel tasarım takılar ile stilinize farklılık katın.

Canan Yolaç tasarımlarında kolyeler, yüzükler, bileklikler, rozetler, küpeler, kol düğmeleri, tasmalar bulunmakta. Inner Child Ruby & Dark Blue Crystal Fantastik Küpe, Jr. Secret Of The Universe Dark Blue Crystal Mitolojik Ejder Kol Düğmesi,  Jr. Secret Of The Universe White Crystal Mitolojik İğne sadece bir kaçı. Diğer mistik tasarım yüzükler, mitolojik tasarım yüzükler veya ikonik tasarım yüzükler dışında diğer ürünleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

iofir