Kadın ve Erkek Aksesuarı Takılar

Kadın ve Erkek Aksesuarı Takılar

Takı deyince aklımıza ilk gelen zarafet, gösteriş ve şıklıktır. Günümüzde artık kadınlar kadar erkeklerde takıya bir hayli ilgili. Özellikle sembolik tasarımlar ve farklı tasarımlar dikkat çekmekte. Çoğu takı ile takanın arasında bir ilişki kurulur. Onun tarzını ve kişiliği hakkında da bize bilgiler verir. Çünkü insanın kıyafet seçimi gibi takı seçimi de kendine hastır. Herkes her şeyi beğenmeyebilir.. Ama farklılıklar da bunun için özel ve güzel değil midir? Her yerde farklı bakış açısı gördüğümüz gibi bunu takı seçimlerinde de görmemiz mümkün.

Böyle yaşlı teyzeler görürüz. Boynunda küçük bir inci kolyesi ve küpesi ile beraber şık taşlı bir yüzük takar mesela, Hala zarifliğini gösteren ve her yaşta zarafeti ile öne çıkan o eşsiz kadınlar.  Veya çılgın renkli saçları ve yırtık pantolonları ile kulağında kocaman halka küpeler ve bütün parmaklarında birbirinden farklı yüzükler. Her iki kadın da aslında kendi tarzında zarif ve şıktır. Kısacası herkes kendine yakışanı çok daha iyi bilir. Takıların yelpazesi o kadar geniş ki artık istediğiniz şekilde takı bulmak çok kolay. Bunun yanı sıra özel tasarımlar da çok fazla beğenilmekte ve talep edilmektedir.

Özel tasarım takılardan biri olan cananyolacstamboul markası Canan Yolaç!ın kendi markası olup, tasarlanmış olduğu aksesuarda mistik, ikonik ve mitolojik ögeleri kullanmıştır. Örneğin, güzel bir doğum günü için giydiğiniz bembeyaz uçuş elbisenize Sultans Of The Ocean Rainbow Gösterişli Broş çok yakışacaktır.

Tasarımlarının her biri özel el işçiliği ile yapılan ve gizemli bir şehir gibi onları ek tek işleyen Canan Yolaç markası ile yeni dünyaların keşfine çıkın. Mistik tasarım bileklik, ikonik tasarım küpe, mitolojik tasarım broş, mistik tasaım kol düğmesi, mitolojik tasarım kolye, ikonik tasarım rozet olmak üzere pek çok ürünü https://cananyolacstamboul.com/ sitesinde görebilirsiniz.

Bunlardan bazıları şunlardır. Royalty Of The World Ruby Crystal Gösterişli Tavuskuşu Broş, Star Of The Depth Green Crystal Mistik Broş/Kolye, Sultans Of The Ocean Camouflage Crystal Gösterişli Broş, Sultans Of The Ocean Turquise Crystal Gösterişli Broş,

iofir