İnegöl’ün Hikayesi Mobilya

İnegöl’ün Hikayesi Mobilya

Kurumsal duruşu ihmal eden firma marka olamaz. MÜSİAD bunu bize öğretti” diye konuşan Güleç, Bir şehrin bir hikayesi var, keşke çok yönlü bir hikaye olsa. İnegöl’ün tek hikayesi mobilya hikayesidir. Bu da İnegöl’ün tüm sektörlerini doyurma ve İnegöl’ü büyütme büyüklüğüne sahiptir. Mobilya sektörü İnegöl’e gelmiş bir sürü insanın ana geçim kaynağıdır. Başka sektörlerin de ana geçim kaynağıdır dedi.

İnegöl Türkiye  mobilyasına  yön verebilen bölgelerden bir tanesi. Bizim derdimiz sadece kendimiz değil. İnegöl’ü dünyaya mobilyayla tanıtmamız gerekmekte. Yanlış yerlere geliyoruz. Bir koyundan bir tane post çıkar. Bu fuardan 10 tane müşteri çıkmaz. Gelen müşteriler belli. Yeni, etkili bir müşterinin gelebilmesi için her firmanın ihracatçısının Pazar arayışı içine girmesi lazım. Öyle yaparsak bir Köln ve Milano, çıkar bu şehirden…” diyerek inegöl mobilya firmaları sahiplerini ciddi bir işe yelken açmalarını sağlamıştır.

İnegöl mobilya satışı yapmakta olan Mobilyanız İnegölden web sitesini ziyaret edebilirsiniz ve mobilya takımlarının çeşit ve fiyat bilgisini görüntüleyebilirsiniz.

iofir