Benim Favorim Eminönü

Benim Favorim Eminönü

Yitip giden bir gelenek göreneğimiz daha mahalle esnafımızdan toptancılardan herşeyi yerinden alma huyumuzdan vazgeçmek oldu sanırım.

Her şey şimdi büyük avmler den İnternet üzerinden karşımızda muhatap bulamadan alışveriş yapıyor olmamız. Eskiden görerek dokunarak hissederek alışveriş yapmanın keyfi bir başkaydı günümüzde hala aynı potansiyeli gösteren insanlar var ancak sayıları çok az elbette. Oturduğumuz yerden alışveriş yapmak daha cazip geliyor peki ya sonra ürün iadesi değişimi o kadar zaman alıyor ki İnsanlar üşenip ödedikleri parayı gözden çıkarmak zorunda kalıyor.

Benim favorim Eminönü ambiyansı tarihi dokusu sıcak insanları güler yüzlü esnafı insanın alışveriş zihniyetini farklı bir boyuta çekiyor tüm ürün çeşitlerine tek bir semtte toptan veya parekende olarak bulmanız mümkün. En ufak problemlerinizde çözüm odaklı çalışma prensipleri var çünkü sizi kaybetmek istemezler. a Size tavsiyemdir gezip görün ve hissedin farkı iliklerinizde hissedeceksiniz alışverişe dönüşü deniz kıyısında balık ekmek ve turşu suyu içmeyi ihmal etmeyin

iofir