Arkadaşlarla Hafta Sonu Tatili

Arkadaşlarla Hafta Sonu Tatili

Hafta sonu arkadaşlarla hem güzel bir vakit geçirmek hem de farklı yerler görmek için Şile’ye gitmiştik. Şile artık herkes tarafından çok bilinen bir yer. Aynı zamanda İstanbul’a yakın olması nedeni ile ulaşımı da gayet kolay. Yalnızca çok geç saatlere kalmamanızı tavsiye ederim. Yoksa günün çoğunu yolda geçirebilirsiniz. Bunun için tabi ki araç kiralamanızı tavsiye ederim. Biz de arkadaşlarla Beşiktaş kiralık araç firmasından kiraladığımız araçla yola çıktık.

Şile’ye hem piknik hem de deniz için gidebileceğiniz gibi, orada da çok güzel kahvaltı mekanları, cafe ve restaurantta bulabilirsiniz. Biz dört arkadaş uzun süredir görüşemediğimiz için hem yakın yer olsun hem de güzel vakit geçirebileceğimiz mekanların olacağı yer olduğu için burayı tercih ettik. Çok da güzel vakit geçirdik. Tam bir köy kahvaltısı yapan bir mekana gittik. Mekan hem otantikti hem de manzarası muhteşemdi. Ama bunun yanı sıra zamanı takip ettiklerini ve teknolojinin imkanlarını da müşteriyi memnun etmek için yemek kartı uygulamasını kullandıklarını görünce olan sevincimdi.

Her şeye rağmen geçmişin güzelliğini sürdürmeye çalışan ama aynı zamanda günü takip eden mekan sahiplerini tebrik ederek oradan ayrıldık.

iofir