Neden Hasta Yatağı

Neden Hasta Yatağı

Safir Hasta Yatağı Kiralama; hastaların tedavi süreçlerini iyi bir şekilde geçirebilmesi için verilen bir hizmettir. Hasta yataklarının konforu, hijyeni ve hareket edebilmesi hastanın tedavi sürecini güzel bir şekilde geçirebilmesi için önemli etkenlerdendir. Hasta yatağının evde de kullanılabilmesi hastanın hastanede yaşadığı konforun evde de yaşamasını sağlamaktadır. Bu sayede hasta ve hasta ile ilgilenen yakını oldukça rahat etmektedir.

Belirli bir dönem hasta yatağına bağlı olacak kişiler çoğu zaman hasta yatağı kiralama hizmetinden faydalanmaktadır. Hasta kişi tedavisini sağlayacak hareketleri, oturabilme, yatabilme ve dönebilme gibi durumları hasta yatağı ile kolay bir şekilde yapabilmektedir. Ömrünü yatağa bağımlı şekilde geçirecek kişiler hasta yatağını da satın alabilmektedir. Hasta yatakları aylık olarak kiralanmaktadır.

Hastalarının sağlığına önem veren kişiler evlerinin bir köşesini ev tipi masaj koltuğu için ayırmıştır. Masaj koltukları  hastalarının hareket etmesini ve vücudunun dinlenmesini sağlar.

iofir