Mobilyanız İnegölden Firması Hakkında

Mobilyanız İnegölden Firması Hakkında

Mobilyanız İnegölden Firması; Bursa’nın İnegöl ilçesinde inegöl mobilya satışı ve üretimi yapan köklü kurumsal bir firmadır. Mobilya imalatlarını gerçekleştirirken aynı zamanda günümüz mobilya trendlerini takip etmekte ve imalatlarında son model mobilyalara ağırlık göstermektedir. Hatta Türkiye’nin her şehrine dünyanın bir çok ülkesine mobilya satışı da gerçekleştirmektedir.

Birbirinden şık koltuk takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, köşe koltuk takımları, duvar üniteleri, çocuk ve genç odaları için Mobilyanız İnegölden müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Bu sayede ürünlerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.  Aynı zamanda 7 gün 24 saat  web sitesini inceleyerek  Mobilyanız İnegölden mobilya mağazası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Mobilyanız İnegölden Firması

Çoğu zaman yeni evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin tercih ettiği bir marka olan Mobilyanız İnegölden; müşterilerinin de memnuniyetini sağlamak için mobilya sektörü ile ilgili bir çok çalışma yapmaktadır. Ayrıca aldığınız Mobilyanız İnegölden inegöl yatak odası takımları ürünlerinde kumaş rengi ve kumaş türü değişiminin yapılmasının da müşteriler tarafından takdir edilmektedir. Bu sayede çok beğenerek aldığınız yatak odası takımı modeli hayalinizdeki renklerle bütünleşerek ev dekorasyonunuza büyük bir katkıda bulunacaktır. Bununla birlikte detaylı bilgi ve sipariş için Mobilyanız İnegölden satış sitesini yada İnegöl’de bulunan mobilya showroomunu ziyaret edebilirsiniz.

Mobilya evimizin, işyerimizin vazgeçilmez ürünleridir. Yaşadığımız ortam ne kadar huzur verici olursa, bizde o ortamda kendimizi huzurlu hissederiz. Mobilya seçimi yaparken tarzımızı yansıtmasına dikkat etmeliyiz.. Kimi insan soft renkler severken, bazıları canlı renkler tercih etmektedir.

İnegöl Koltuk Takımları

Alyans Koltuk Takımı 3+3+1

Ürün Kodu: SMZ-0210

Fiyatı: 6.900,00 TL

Açıklama Alyans Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 28 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor.
Takım İçeriği Ürün 2 Ad Üçlü 1 Ad Tekli modülden oluşmaktadır.
İskelet Özel. Fırınlanan gürgen ağacından üretilmektedir..
Kumaş Özel. İthal, silinebilen kumaş kullanılmaktadır.
Sünger Özel. 28 Dns Standart özellikte sünger kullanılmıştır.
Yatak & Sandık Sırttan mekanizmalı, tekyat olarak açılır.
Ayak Özelliği Ayaklar ağaçtan üretilmiştir.

Müşteri talebine göre kumaş rengi ve türü değişebilmektedir, bu değişimden oluşan fark takım fiyatına yansır.

Adres : Mahmudiye Mah. Ertuğrulgazi Cd. No:86/1, İnegöl / Bursa
Email : sinan@mobilyanizinegolden.com
Telefon 1 : 0 224 712 02 15
Telefon 2 : 0 546 692 02 15

iofir