Beyaz Eşyada Servisin Önemi

Beyaz Eşyada Servisin Önemi

Bazen ucuz diye tercih ettiğimiz hizmetler vardır. Bunlardan biri de beyaz eşya servis ücretidir. Ya da parçanın orijinali değil de muadili kullanıldığı için ucuz olur. Bir kaç ay önce bulaşık makinem bulaşıkları düzgün yıkamıyor ve her bulaşık lekeli ve yağlı çıkıyordu.

Servis için pek çok yeri aradım. Fakat çok fazla fiyat teklifinde bulundular. Ne yapacağımı düşünürken bir firma çok uygun fiyat verdi. Şöyle böyle deyip, beni ikna ettiler. Bulaşık makinemin çalışacağını beklerken makinem daha fazla problem çıkarmaya başladı. Bu servis işinin önemsenmeyecek bir durum olmadığını anlamam zaman alsa da durum gerçekten vahimdi.

Komşum Selma kendi beyaz eşyaları için hizmet aldığı Ümraniye Bosch Servisi ile iletişime geçmem için ısrar etti. Kendisinin çok memnun kaldığını ve hiç bir sıkıntı yaşamadığını dile getirdi. Hiç vakit kaybetmeden iletişime geçtim. Selma’nın dediği kadar varmış gerçekten. Makinemin her yerine en ince ayrıntısına kadar kontrol ettiler. Önceki gelen servisin yanlış bir parça değiştirdiklerini ve bağlantılarını yanlış bağladıklarını söylediler.  Servisten çok memnun kalmıştım. Gerçekten bulaşık makinem ilk günkü gibi mükemmel çalışmaya başlamıştı.

iofir