Mobilya Adresi İnegöl Mobilya Vadi

Mobilya Adresi İnegöl Mobilya Vadi

Bilmem kaç iş değiştirdim hayatım boyu. Her yeni iş farklı bir deneyin kattı, bunun önemi ayrı tabi. İlk görüşmelerde dikkatimi çeken ise yeni kokusu gitmeyen ve hiç eskimeyecek gibi duran mobilyalar. Nedendir anlamıyorum ama sürekli iş görüşmelerimde ya da toplantılarımızda en ince ayrıntısına kadar inceliyorum. Rengi direk olarak gözüme hitap etmeli mesela sonra duruşu, şekli..

Hiç unutmuyorum bir keresinde toplantı arasında bir telefon çaldı, ee tabi ilk toplantım. Başladım mobilyaları incelemeye hatta her detayını. Dikimde kullandıkları ipliklere kadar inceledim. Telefon kapandı rapor vereceğim daha sonra toplantı bitecek. Ancak ben, iletişimde göz temasına önem veren ben bir türlü gözümü o ofis mobilyalarından gözümü alamıyordum. Müdür rahatsız olmuş olmalı ki izin vermek istedi, dalıp gittiğimi düşündü sanırım. O sıralar mobilyalarını nereden aldığımı sormak mümkün değildi. Fakat çıkışımı verdiğimde muhasebeciye “Bir de bu ofis mobilyaları var ya hani, nereden aldınız onları ?,” dediğimde biraz garipsendiğimi fark ettim ama inegöl mobilya ’ya ait olduğunu öğrendiğimde bir anda evimin yeni dekorasyonu belirdi gözümde. Belki de çok komik gelecek fakat bu şirkette en çok beklediğim gün o gündü sanırım.

İnegöl mobilyaları ayrıntılı bir şekilde inceleyebilmeniz için link üzerine tıklayabilir ve online web sitesi üzerinden incelemelerde bulunabilirsiniz.

iofir