Kocaeli’de Araç Kiralama

Kocaeli’de Araç Kiralama

Önümüz yaz… Malum sıcaklar bastırdı uzun süredir düşlenen yaz bir anda gül yüzünü gösterdi. Bunu fırsat bilen rent a car firmaları da fiyatları yukarıya çekti. Ancak bu tamamen güven işi herkes herkese araç vermemeli diye düşünenlerdenim.

Yıllardır araba sahibi olamayan birisi olarak çok fazla şirket ile çalışmışlığım olmasına karşın Kocaeli kiralık araç sektöründe bir numara olan bir şirket var. İletişim bilgilerini aşağıda paylaşacağım. İnss Rent A Car sektörün öncülerinden olmakla birlikte ayrıca müşterilerine son derece güven veriyorlar ve  tercih ettikleri araçlar son derece modern ve her şeyin düşünüldüğü, tüm anlaşmaların yapıldığı eksikliklerin giderilip sizlere anahtar teslim istediğiniz gün ve saat için ayarlanabiliyor olması.

Biraz daha erken davranıp rezerve yaptırma şansınızda var böylece son dakika fiyatların yükselmesini de beklemiş olmazsınız.

Kocaeli kiralık araç hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bağlantı metnine tıklayarak ilgili web siteye kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunmakta olan iletişim numaraları aracılığı ile firma yetkilileri ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Sahil Mah. D 130 Karayolu Cad. Sanberkhan İş Merkezi B Blok No:30 Dükkan No:5 Başiskele – Kocaeli

iofir