Hasta Yatağı Neden Kiralanır

Hasta Yatağı Neden Kiralanır

Hasta karyolası kiralama hizmeti ile hastalar tedavi süreçlerini daha verimli bir şekilde geçirmektedir. Hastaların tedavi süreçlerini iyi ve hızlı bir şekilde geçirebilmesi için hasta yatağı ve karyolasına ihtiyaç vardır. Hastaların yatakta sabit bir şekilde yatması hasta kişide yatak yarası oluşumuna sebep olmaktadır. Hastanın tedavisi boyunca günlük olarak hareketler yapması gerekir. Bu hareketleri de motorlu hasta yatakları ile hasta kişi kolay bir şekilde yapabilmektedir.

Hastanın yatabilir, oturabilir, yemek yiyebilir ve dönebilir pozisyonlara gelebilmesi için hasta yataklarının oldukça faydası vardır. Hasta yakınları da hasta yatakları sayesinde oldukça rahat etmektedir. Hastanın hareketlerini yapabilmesi için manuel olarak yada kumanda ile yatak hareket ettirilebilir. Hijyen açısından da hasta yatakları daha avantajlıdır. Detaylı bilgi için Safir Hasta Yatakları ile irtibata geçebilirsiniz.

Hasta yakınları hastalarının tedavi süreçlerini hızlandırabilmek için en kaliteli wollex masaj koltuğu’nu tercih etmektedir. Masaj koltukları hastaların kan dolaşımını düzene soarak vücudunun rahatlamasını sağlamaktadır.

iofir