Forces Ürünleri Hakkında

Forces Ürünleri Hakkında

Forces Makina ürünleri için hemen müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz. Kurulduğu günden beri Forces Makiina, son teknoloji asansörleri ile edindiği bilgi ve tecrübelerle siz değerli müşterileri için profesyonel hizmetler sunmaktadır. Aynı zamanda ilk hedeflerinden biri müşteri memnuniyetidir. Çalışmalarını büyük bir titizlik ve gayretle yapmaktadır. Ayrıca Forces asansör yük asansörü, araç asansörü, engelli asansörü ve makaslı lift ürünlerini kaliteli malzemeler kullanarak üretimini yapmaktadır. Böylelikle eşyalarınızın emniyetli bir şekilde katlar arsında taşınmasını sağlamaktadır.

Bu nedenle yük asansörü, araç asansörü ve makaslı lift için hemen Forces Makina müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz.

Forces Makina Ürünleri

Kullanılacağı alana göre yük asansörleri farklılık göstermektedir. Örneğin binada yer alıyor ise mobilya vb. gibi eşyalarınızın veya ağır büyük makinelerinizin katlar arasında daha hızlı taşınmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda  hasar görmeden problemsiz bir şekilde taşınmasını sağlayan teknolojik sistemlerdir.

Asansör çeşitleri için Forces asansör şirketinin web sitesini inceleyerek  ürünlerine bakabilirsiniz. Bu sayede yük asansörleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, aşağıda belirttiğimiz  iletişim numaraları aracılığı ile müşteri temsilcilerine ulaşabilir ve detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Forces Makina yük asansörü firması hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Forces Makina | Yük Asansörü İmalatı ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Hidrolik Yük Asansörleri

Platformların kaldırma kapasitesi  birçok parça yağ içerisinde çalıştığı için yıpranma olasılığı çok azdır. Makine içinde bulunan yağlar çok uzun ömürlüdür. Halatın kullanıldığı zamanlarda halatın görevi; sürtünme yardımı ile birlikte yükü kaldırmak olmadığı için kasnak ve halatlarda aşınma söz konusu olmaz.

Hidrolik yük asansörü çalışıyor halde iken motor sadece yukarı çıkış için çalışmaktadır. Fakat aşağıya inişte  motor çalışmamaktadır. Aynı zamanda çalışması oldukça sessizdir. Hatta çalışma ortamlarında hiç motor sesi olmaz.. Elektrik kesintisi olduğunda ilave sisteme gerek olmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemleri bulunmaktadır. Yangın ve  deprem gibi olumsuz olaylara karşı da güvenlidir. Hidrolik yük asansörlerinin makine dairesi alt katta yer aldığından yangın durumlarında ulaşımı basittir.

iofir