En Ekonomik Kiralık Araç Firması

En Ekonomik Kiralık Araç Firması

Beydağı Motors; Bakırköy’de yer alan bir araç kiralama firmasıdır. Kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda kısa süreli olarak araç sahibi olmasına araç kiralama hizmeti denilmektedir. Acil durumlarda ve gezi gibi planlarda araç kiralama hizmetinden faydalanılmaktadır. Bu sayede kişiler araç kiralama ile kısa süreliğine araba sahibi olabilmekte ve konforlu bir seyir gerçekleştirebilmektedir. Beydağı Motors’tan araç kiralamak istediğinizde ehliyet ve kimliğinizin yanınızda olması yeterli olacaktır.  Kiralık Araç ofisinde araç kiralama hizmetleri; günlük, haftalık, aylık ve yıllık yapılabilmektedir.

Çoğu zaman aileler şehir dışına çıkacakları zaman araç kiralama hizmetinden faydalanırken; firma sahipleri de filo kiralama hizmetinden faydalanmaktadır. Çünkü şehir dışına yapılacak bir turda otobüsün gidiş geliş maliyeti araç kiralamaya göre daha fazladır. Yine aynı şekilde firmalar araç satın almanın maliyetini ödemek yerine kiralama hizmetinden faydalanmaktadır.

Bakırköy’de Kiralık Araç şirketi sizler için birbirinden kaliteli ve birden fazla çeşit ve modellerde araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Sizler Beydağı Motors aracılığı ile en uygun, en hızlı ve en güvenilir bir şekilde araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Çalışma ofisi Bakırköy’de bulunmakta olan Beydağı Motors başta Bakırköy olmak üzere tüm İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Beydağı Motors kurulduğu günden bu yana müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Bakırköy araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz eğer arama motorlarını kullanarak Beydağı Motors şirketinin ilgili web sitesine ulaşmanız mümkündür. Ayrıca oluşturulmuş bağlantı metni üzerine tıklayarak da kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

Beydağı Motors
Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz)

Bakırköy – İstanbul

Tel : 0212 570 74 44

Gsm : 0532 162 53 93

Email : beydagimotors@gmail.com

Beydağı Motors ile araç kiraladığınızda araç bakımı ve kontrolleri yapılarak tarafınıza temiz ve bakımlı araçlar teslim edilmektedir. Kaliteli ve ekonomik araç kiralamanın adresi Beydağı Motors ile araç kiralamanın rahatlığını, güvenini ve konforunu ayrıcalıkla yaşayabilirsiniz. İster şehir içi ister şehir dışı seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz Beydağı Motors tamamen sizlerin memnuniyetini ve konforunu hedeflemektedir. Detaylı bilgi için web sitesini inceleyebilir ve müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda https://www.beydagimotors.com/ web sitesi üzerinden tüm araç modellerini inceleyebilirsiniz.

iofir