Dpf Çınar Makina Hakkında

Dpf Çınar Makina Hakkında

Avrupada hemen hemen her garaj da olması gereken ürünlerden birinin de partikül yıkama makinası olduğunu biliyor muydunuz ? Dpf Çınar Makina (Diesel Particulate Filter Cleaning Machine) bu ürünü Türkiyede tanıtan markalardan biridir. Aynı zamanda kısa sürede sektörde dev haline gelmeyi başaran Dpf Mac Çınar Yurt dışı ihracatı konusunda da uzman. Ayrıca profesyonel kadrosu ve hızlı çözüm önerileri ile müşterilerinin de beğenilerini kazanıyor. Sizlerde bu konuda uzman bir danışana ihtiyaç duyuyorsanız Dpf Mac genç ve dinamik kadrosu ile sizlerle.

Dpf Çınar Makina

Dpf Mac speed 2500
Çınar Makina Dpf Ürün Özellikleri

150 cm’e kadar partikül ve katalizör bağlama özelliği
* 40..80 mm çapa kadar bağlama aparatları
* Su akış hızını otomatik elektrikli vana ile ayarlama özelliği
* Su akış gücü max. 0-12 bar özelliği
* Sensör ile tank ve su seviye kontrol sistemi
* Rezistans koruma sensörü
* 220 volt AC çalışma (İsteğe bağlı 220V)
* 5-10 bar arası kompresör ile çalışma
* Temizleme esnasında yumuşamış olan kirliliği hava desteği ile dışarı atabilme

Kabinli makinemize, partikül ya da katalizörü başlığa taktıktan sonra kapağını kapatıp tamamen oto kontrol sistemle kumanda panosundan otomatik aç-kapa sistemle temizlik yapılmaktadır.
Kabinli DPF Partikül Temizleme (SPEED2500) makinemizde kullanılan tüm metal parçalar 304 paslanmaz çelik ve diğer parçalar ise sektörde kendini kalitesi ile ispatlamış markalar tercih edilmiştir. Bu nedenle de kalite ön plana çıkmıştır. Ayrıca hafif ticari ve ağır vasıta filtrelerini temizler.
Tasarımı firmamıza ait olan patentli makinemizi özel formüllü çözücü ile birleştirerek tıkanmış olan katalitik konvertörü veya partikül filtreyi çok kısa bir sürede temizliyoruz.
Kabinli DPF Partikül Temizleme Makinesi (DPFMAC SPEED2500) tüm marka ve model araçlarla uyumludur.

Dpf mac dizel Partikül Makine 
CE işareti, ürünün Avrupa Birliği’nin yeni yaklaşım direktiflerine uygun olarak üretildiğini ve belgelendirildiğini göstermektedir.Ürettiğimiz makinelerimiz insan sağlığı,can ve mal güvenliği,hayvan ve bitki yaşam sağlığı, çevre ve tüketicinin korunması açısından asgari güvenlik koşullarına uygundur. Makinelerimizin CE belgeleri bulunmaktadır.

DPFMAC İstanbul, Turkey
Tel: +90 212 321 20 09
GSM: +90 554 182 11 09
Email: info@dpfmac.com

Bulgaria
T&T Trade Ltd
Bulgaria
Velingrad
+359 888 520 135
tt_trade@abv.bg
T.Metkov

Ukraine
м-н “Шинний Ряд”
www.vip-shina.com.ua
Phone : +38067 442 97 98
Phone : +38095 068 36 07

iofir