Bi Ümraniye Oto Ekspertiz Firması

Bi Ümraniye Oto Ekspertiz Firması

Ümraniye oto ekspertiz firması olarak bilinen Dr Ekspertiz; vermiş olduğu kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini fazlasıyla kazanmaktadır. 2. el araç almak isteyen kişiler aracın daha önceki dönemde hangi problemlerle karşılaştığını ve yeni bir problemi olup olmadığını öğrenmek için ekspertiz raporu almaktadır.

Ümraniye Oto Ekspertiz Hizmetleri

Dr oto ekspertiz aracın genel olarak incelemesini yapar ve sizlere oto ekspertiz raporu sunar. Aynı zamanda profesyonel kadrosu sayesinde hızlı bir şekilde raporun oluşmasını sağlar. Ayrıca bu rapor sayesinde aracın tüm detayına kadar bilgilenen alıcı kişi aracı alıp almama konusunda kararını kolayca verebilir.

Oto Ekspertiz Ümraniye Firması Dr oto ekspertizin bayilerinden biridir. Ümraniye başta olmak üzere İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası’nda hizmet vermektedir. Dr ekspertiz son teknoloji cihazları kullanmaktadır. Aynı zamanda tüm personellerinde uzmanlaştığı alanda eğitimler düzenlemektedir. Düzenlediği eğitimler sayesinde kalitesi ile adını duyurmayı başarmıştır.

2. El Araçlarda Eksper

2.el araç alım ya da satım yaparken mutlaka aracımızı ekspertize göstermemiz gerekir. Çünkü araçta hangi hasarlar var en ince ayrıntısına kadar bakılması gerekmektedir. Eksper aracınızın motoruna, frenlerine, kaportasına, beynine ve daha bir çok test yaparak size detaylı bir rapor vermektedir.

Araç alım satım işlerinde karşımızdaki satıcıya her zaman güven problemi yaşamaktayız. Hele ki istediğimiz bir modeli ekonomik değerinin altında bulduğumuzda aklımızda soru işaretleri olmaktadır. Türkiye’nin ilk tarafsız ve güvenilir araç ekspertiz firması olan Ümraniye oto ekspertiz firması sizlere farklı fırsatlar sunmaktadır. Aynı zamanda bünyesinde bulundurduğu birden fazla paket seçeneği ile bütçenize göre oto ekspertiz işlemi yapıyor.

Ayrıca yeni nesil teknolojik cihazlarla bu incelemelerin gerçekleşmesi sizlerin de içinin rahat etmesi ve tarafsız bir gözden rapor almanıza sebep oluyor.

Profesyonel ekip ve % 100 Güvenli ekipmanlarla hizmetinizdeyiz. Tarafımızdan 75.000 araca ekspertiz yapılmıştır. 2. Mobil ve Sabit Araç ekspertiz Hizmetleri Otomobil endüstrisi her geçen gün büyümektedir. Bundan dolayı da ikinci el otomobil satışları artıyor. Bugün, herkes satış ya da ikinci arabanıza ulaşmak isteyen otomobilinizi satmak istediğiniz yerde aynı adresteyiz. Ümraniye oto ekspertiz firması olan dr ekspertiz iletişim bilgilerini sizler için bırakıyoruz. Daha detaylı bilgi ve kampanyalar için arayabilirsiniz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul
0555 067 61 32
info@otoekspertizumraniye.com
www.otoekspertizumraniye.com
0216 365 01 06

iofir