Asansör Firması Forces Makina Hakkında

Asansör Firması Forces Makina Hakkında

Forces Makina, kurulduğu günden bu güne kadar edinmiş olduğu tecrübeler ve son teknoloji asansörler ile siz değerli müşterileri için güvenli ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Ayrıca müşteri memnuniyeti ilk önceliğidir. Çalışmalarında kalite odaklı çalışmaya büyük titizlik göstermektedir. Aynı zamanda araç asansörü, makaslı lift, yük asansörü, ve tır rampası ürünlerini kaliteli malzemelerden üretmektedir. Böylelikle güvenli bir şekilde katlar arasında taşınmasını sağlar.

Firmadan araç asansörü ya da yük asansörü hizmeti almak için https://forcesmakina.com/  web sitesini ziyaret ederek ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Online web sitesi üzerinden iletişim numaralarından müşteri temsilciler ile de iletişime geçebilirsiniz.

Firma Hizmetleri Hakkında

Forces Makina Asansör firması 2010 yılından beri sektörde verdiği kaliteli hizmetlerle başarıya ulaşmıştır. Böyelikle diğer şirketler arasında lider konumunda yer almayı başarmıştır. Yapmış olduğu hizmetler aşağıda belirtilmiştir.

Engelli Asansörü
Tır Rampası
Yük Asansörü
Araç Asansörü
Makaslı Lift
Araç Otopark Sistemi
Hidrolik Yük Asansörü (çiftli ve dörtlü)

Firmanın vermiş olduğu hizmetlerle ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, şirketin ilgili web sitesine tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda sitenin irtibat kısmında bulunmakta olan telefon numaralarından müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Makina Yük Platformu

Kaldırma kapasitesi ile pek çok parça yağ içerisinde çalıştığından yük platformunun aşınma ve yıpranma olasılığı çok düşüktür. Makine içinde kullanılmakta olan yağlar uzun ömürlüdür. Bu sebeple kullanımı çok basittir. Hatta halat kullanıldığında, sürtünme ile birlikte yükü kaldıramayacağından halat ve kasnaklarda aşınma olmamaktadır.

Hidrolik yük asansörü deprem gibi sarsılma anında özellikle büyük hasar ve yaralanma olasılığını büyük oranda önlemektedir. En üstte makine dairesine ihtiyaç olmaması sebebiyle mimari açıdan en çok tercih edilen asansör çeşidi yük asansörü olmaktadır. Ayrıca tüm ürünlerimiz alanında uzman bir ekip sayesinde üretimi yapılmaktadır. Kaliteli, güvenli ve ekonomik ve ihtiyacınız olan her türlü asansör ve platformlar için hemen firma ile irtibat geçebilirsiniz.

iofir